Výdělek přes internet zdarma

Návštěvnost

TOPlist

~~~~~~~~

seznam

VIP

klikni V.I.P.Toplist: Výdělek na internetu
Google Pagerank - www.internetprofit.nolimit.czGoogle Pagerank
S-Rank - www.internetprofit.nolimit.czS-Rank
JyxoRank - www.internetprofit.nolimit.czJyxoRank
PageRank ukazatel
Rink.cz
Toplink - katalog odkazů

Odkazy

Google AdSense

Vydelek pro webmastery pomocí Google AdSense

 Nový příspěvek - obrázek

 

Společnost Google pratří mezi největší firmy podnikající na internetu. Jejich reklamní systém pracuje v zahraničí již delší dobu, ale pro české a slovenské stránky byl tento system zprovozněn až v roce 2006. Velikost společnosti Google zaručuje jistou výplatu.

 

Na každé české nebo slovenské stránce se dá vydělat. Na některé 50$ měsíčně a na některé třeba 5000$ měsíčně. Výdělek pomocí Google AdSense spočívá ve vložení reklamních prvků na vaše stránky.

 

Po jednoduché registraci v češtině, kterou najdete níže bude vaše URL ověřena a vy si necháte vygenerovat HTML kód který potom umístíte na své stránky. Ihned potom se začne zobrazovat cílená reklama. Systém automaticky pozná která reklama se na váš web hodí a tak reklama vaše návštěvníky nijak neruší. Vyděláváte za každé kliknutí na reklamu od 10 haléřů do několika desítek korun.

 

Reklamní prvky mají velni mnoho tvarů - klasické bannery, malé bannery, vyhledávací formuláře, malé ikonky.

 

Společnost vyplácí převodem na český nebo slovenský bankovní účet a nebo šekem. Doporučujeme ale výplatu na bankovní účet.

 

Zajímavý je i referral systém - 5 dolarů dostanete za každého, kdo vydělá za 180 dní od registrace alespoň 5 dolarů. Dalších 250 dolarů získáte, pokud dotyčný vydělá v dané době více než 100 dolarů. To si myslím že už stojí za to.

Podpořte prosím tyto stránky děkuji

Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :)) Zvýšte si návštevnosť svojich webstránok ZDARMA - autosurf.sk optimalizace PageRank.cz CZIN.eu

 
Info-Mail.cz - český eReklamní systém
Automatické sledování insolvenčního rejstříku
Insolvenční rejstřík sledujeme za Vás - šetříme Váš čas!